Menu

Acne Derm: stosowanie, wskazania, skład

26 września, 2019 - Problemy zdrowotne
Acne Derm: stosowanie, wskazania, skład

Krem Acne Derm to jeden z najbardziej skutecznych preparatów. Zawiera on kwas azelainowy, który niszczy bakterie wpływające na rozwój trądziku oraz zmniejsza liczbę zaskórników. Oprócz tego, hamuje nadmierne i nieprzyjemne rogowacenie naskórka.

Stosowanie Acne Derm

Przed nałożeniem kremu, skórę należy dokładnie umyć oraz osuszyć. Jednorazowo można na skórę nałożyć pasek o długości około czterech centymetrów (jeden gram kremu) i delikatnie wetrzeć w miejsce zmienione chorobowo. Zaleca się, by nie przekraczać dobowej dawki ośmiu centymetrów (dwóch gram). Pacjenci ze skórą wrażliwą powinni stosować lek tylko raz na dobę. 

Wskazania do stosowania Acne Derm

Acne Derm to preparat, który jest stosowany w przypadku leczenia trądziku pospolitego oraz hiperpigmentacji, to jest przebarwień skórnych.

Skład Acne Derm

Podstawowym składnikiem preparatu jest kwas azelainowy. Pozostałe składniki to między innymi: mieszanina Glicerolu monostearynianu i Makrogolu stearynianu; mieszanina Glicerolu stearynianu, Alkoholu cetostearylowego, Cetylu palmitynianu i Kokoglicerydów; mieszanina

Cetostearylu etyloheksanianu i Izopropylu myrystynianu; Glikol propylenowy; Glicerol; Kwas benzoesowy; Woda oczyszczona.