Menu

Czynniki wpływające na potencję i sposoby poprawy zdolności seksualnej

4 września 2021 - Suplementy diety
Czynniki wpływające na potencję i sposoby poprawy zdolności seksualnej

Obniżona zdolność seksualna coraz częściej dotyka mężczyzn. Niestety szacuje się, że problemy z uzyskiwaniem, ale również utrzymywaniem erekcji przez dłuższy czas dotykają nawet 25% mężczyzn. Jest to zatrważający wynik, czemu nie sposób zaprzeczyć. Istnieją jednak sposoby, które bez wątpienia mają wpływ na jakość erekcji, pogarszając ją bądź poprawiając, co bez cienia wątpliwości jest bardziej pożądane.

Czynniki, jakie mogą negatywnie wpłynąć na potencję, są w rzeczywistości tak rozmaite, że próbując je jednoznacznie określić, równie dobrze można czasem szukać wiatru w polu. Na obniżenie zdolności seksualnej mężczyzny wpływ może mieć niewłaściwy tryb życia, jaki jest pozbawiony odpowiedniej aktywności fizycznej oraz odpowiedniej diety. Jednocześnie potencję zmniejszać mogą rozmaite używki, które towarzyszą mężczyznom niemal na każdym kroku życia codziennego. Alkohol, papierosy, a nawet kawa mogą wywoływać nie lada problemy.

Jednak to nie koniec długiej listy czynników mogących zakłócać poprawną erekcję. Wymienić pośród nich można również stres bądź problemy hormonalne, gdzie zwykle nie obejdzie się bez zastosowania odpowiednich medykamentów.

Wspomaganie erekcji silcontrolem może okazać się nie tylko skutecznym, ale również szybkim rozwiązaniem. Zgodnie bowiem z informacją zawartą na opakowaniu silcontrol zaczyna działać nawet w przeciągu 12 minut, a wszystko to dzięki czynnej substancji leczniczej.
Naturalnie sięgnąć można także po suplementy diety. Należy jednak pamiętać, że niezbędne substancje znaleźć można z powodzeniem także w wielu pokarmach jak truskawki, ostrygi czy zielone warzywa.