Menu

Witaminy i minerały, czyli czy warto przyjmować suplementy?

16 stycznia, 2020 - Suplementy diety
Witaminy i minerały, czyli czy warto przyjmować suplementy?

Współcześnie wiele osób przyjmuje suplementy. Do najczęściej kupowanych należą oczywiście witaminy i minerały, czyli magnez, witamina A+E, produkty na skórę, włosy i paznokcie, jak i te wspomagające pracę układu pokarmowego. Jednak, czy warto je przyjmować? Odpowiedź jest oczywista, suplementy mogą mieć pozytywny wpływ na nasz organizm i warto je stosować.

Na co zwrócić uwagę?

Kluczową kwestią przy zakupie suplementów jest producent, który dostarcza je na rynek farmaceutyczny. Każdorazowo należy wziąć pod uwagę jakość preparatów, a także pochodzenie substancji w nich zawartych. Warto również kierować się stażem firmy oraz certyfikatami jakości. Przykładem producenta, który wprowadza na rynek produkty o dobrym składzie jest firma Pharmovit. Jest to polski producent suplementów diety, który działa od 2013 roku. Firma ta spełnia najwyższe standardy HACCP oraz GMP. Ponadto, posiada ochronę Urzędu Patentowego RP.

Produkty Pharmovit

Pharmovit oferuje produkty BIO z certyfikatem PL-EKO-04. W ich ofercie można znaleźć BIO witaminy i minerały, BIO błonnik oraz BIO ekstrakty. Produkty Pharmovit uzyskiwane są z najwyższej jakości naturalnych składników, które odpowiednie są także dla wegan. Firma ta wprowadza preparaty, które pozbawione są sztucznych wypełniaczy. Ponadto, posiada linię suplementów diety tworzonych z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie. Dostarczane są one na rynek pod marką GymFood. Firma ta cały czas rozszerza gamę produktów.