Menu

Zdrowa żywność marki Intenson

12 grudnia, 2019 - Zdrowe odżywianie
Zdrowa żywność marki Intenson

Dzisiaj, gdy w ogóle nie zwracamy uwagi na to co jemy i jak jemy, dobrze jest się na chwilę zatrzymać nad propozycją zdrowej żywności. Zdrowa żywność to jest to co najbardziej nam się przyda w walce z chorobami cywilizacyjnymi. Różnego rodzaju superfoodsy i zamienniki do gotowania i pieczenia pełne są naturalnych składników i są żywnością nieprzetworzoną.

Dlaczego nie spojrzeć łaskawym okiem na żywność naturalną?

Firma Intenson to producent żywności naturalnej, która ma same bardzo dobre właściwości. Według licznych naukowych badań organizm człowieka coraz bardziej ubogi jest w wapń, potas, żelazo, białko i cały szereg witamin, w tym witamin z grupy A i D.
Po niektóre produkty, takie jak jajko czy suszona śliwka możemy sięgnąć sami każdego dnia ale są produkty, które dostarczą nam więcej naturalnych pierwiastków i związków i najczęściej są to superfoodsy takich firm jak Intenson. Naturalna i zdrowa żywność to nasz ratunek, bez chemii da się żyć i doskonale można się poczuć bez określonej dziennej dawki sztucznych barwników czy emulgatorów E.

Produkty Intenson

W ofercie firmy Intenson jest wiele produktów naturalnych, takich zastępczych, które więcej nam dają niż odbierają. Na przykład nie musimy słodzić herbaty cukrem białym możemy go zastąpić cukrem kokosowym, nie musimy solić popularną solą, możemy ją zastąpić solą himalajską. Wymieniać takich zastępstw można wiele, tak samo jak wiele można wymieniać gotowych produktów Intenson.